آشتی
درباره ما

درباره ما

ئاشتی - بنیاد توسعه فرهنگی بانه سازمانی غير انتفاعي و غير دولتي و مردمی بوده که در راستای ارتقای سطح فرهنگی و گسترش آن فعالیت مینماید. بر این اساس ما جمعی از شهروندان شهرستان بانه بر آن شدیم که با تأسیس یک نهاد مدنی که به طور خاص رویکردی فرهنگی دارد، تلاش نماییم که مسایل و مشکلاتی را که گریبانگیر شهر و دیارمان شده است از صافی عقل جمعی عبور داده و با همت مسئولانه خویش در صدد حل آنها و ارائه راهکارهی لازم برآییم. لذا بر خود لازم دانستیم که در این برهه زمانی، ضمن احساس مسئولیت مدنی، سایر…[ادامه]

درباره ما
خواندم !

انسانیت در مسیر بانه تا سرپلذهاب

نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۶-۰۹-۲۸ 1,761 بازدید

مردم و انجمن ها و سازمانهای مردم نهاد شهرستان بانه همچنان در حال کمک رسانی به زلزله زده گان استان کرماشان.

به گزارش هساره شهروندهای فرهیخته و نوع دوست بانه ای و همچنین انجمن های ( کارناس، آشتی، پاژین، نابینایان، زنان) و همچنین حاج محمد شافعی تعداد چهار کانکس جهت استفاده مدارس بهمراه میز و نیمکت، چهار کانکس سرویس بهداشتی و چهار آبگرمکن برقی به دهیاران و مردم زلزله زده روستاهای مرادخانی، ناوفره، تنگ اسماعیل خان و دولنگان سفلی اهدا کردند.

آقایان انوری و  امین نژاد از اعضاء انجمن توسعه فرهنگی – آشتی و حسین پور عضو انجمن پاژین به نمایندگی از مردم و سایر انجمنهای بانه (کارناس، آشتی، پاژین، نابینایان، زنان) این کانکسها را در روستاهای یاد شده تحویل دادند.

۱۳۹۶/۰۹/۲۸

برچسب ها : ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *