آشتی
درباره ما

درباره ما

ئاشتی - بنیاد توسعه فرهنگی بانه سازمانی غير انتفاعي و غير دولتي و مردمی بوده که در راستای ارتقای سطح فرهنگی و گسترش آن فعالیت مینماید. بر این اساس ما جمعی از شهروندان شهرستان بانه بر آن شدیم که با تأسیس یک نهاد مدنی که به طور خاص رویکردی فرهنگی دارد، تلاش نماییم که مسایل و مشکلاتی را که گریبانگیر شهر و دیارمان شده است از صافی عقل جمعی عبور داده و با همت مسئولانه خویش در صدد حل آنها و ارائه راهکارهی لازم برآییم. لذا بر خود لازم دانستیم که در این برهه زمانی، ضمن احساس مسئولیت مدنی، سایر…[ادامه]

درباره ما
خواندم !

درباره ما

ئاشتی – بنیاد توسعه فرهنگی بانه سازمانی غیر انتفاعی و غیر دولتی و مردمی بوده که در راستای ارتقای سطح فرهنگی و گسترش آن فعالیت مینماید.

بر این اساس ما جمعی از شهروندان شهرستان بانه بر آن شدیم که با تأسیس یک نهاد مدنی که به طور خاص رویکردی فرهنگی دارد، تلاش نماییم که مسایل و مشکلاتی را که گریبانگیر شهر و دیارمان شده است از صافی عقل جمعی عبور داده و با همت مسئولانه خویش در صدد حل آنها و ارائه راهکارهی لازم برآییم. لذا بر خود لازم دانستیم که در این برهه زمانی، ضمن احساس مسئولیت مدنی، سایر شهروندان و دلسوزان شهر اعم از صاحب نظران، دانشگاهیان، بازاریان، فرهنگیان،‌ هنرمندان و سایر اقشار را نسبت به این مسئولیت حساس نموده منادی دعوت ایشان به مشارکت در ساخت جامعه‌ای سالم و پویا باشیم.

اهداف«بنیاد» عبارتند از :

الف) کلیات

۱-         تقویت و ارتقا سطح دانش و آگاهی مردم در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، رفاهی و سلامت.

۲-         همکاری و همفکری با ارگانها، انجمن ها و سایر موسسات علمی و تخصصی اعم از دولتی، غیر دولتی و بین المللی مرتبط با اهداف بنیاد.

۳-         حمایت مالی از حرکات و فعالیت های فرهنگی مرتبط با اهداف بنیاد.

ب) روش اجراء

۱-         برگزاری جلسات، همایش ها و کلاسهای آموزشی در زمینه های فوق الذکر جهت پیشرفت فرهنگ و توسعه پایدار.

۲-         ایجاد شبکه اطلاع رسانی از طریق سایت و انتشار روزنامه و مجله با اخذ مجوز از نهادهای مربوطه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *