آشتی
درباره ما

درباره ما

ئاشتی - بنیاد توسعه فرهنگی بانه سازمانی غير انتفاعي و غير دولتي و مردمی بوده که در راستای ارتقای سطح فرهنگی و گسترش آن فعالیت مینماید. بر این اساس ما جمعی از شهروندان شهرستان بانه بر آن شدیم که با تأسیس یک نهاد مدنی که به طور خاص رویکردی فرهنگی دارد، تلاش نماییم که مسایل و مشکلاتی را که گریبانگیر شهر و دیارمان شده است از صافی عقل جمعی عبور داده و با همت مسئولانه خویش در صدد حل آنها و ارائه راهکارهی لازم برآییم. لذا بر خود لازم دانستیم که در این برهه زمانی، ضمن احساس مسئولیت مدنی، سایر…[ادامه]

درباره ما
خواندم !

تلاش بی وقفه نجم الدین فتاحی جهت توسعه ورزش ژمناستیک در بانه

نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۵-۰۴-۲۴ 2,692 بازدید

از شش هفت سالگی به حرکات ژمناستیک علاقه فراوان داشت (حدود سالهای ۱۳۴۸) و با راه رفتن روی دست و حرکات پشتک و وارو بدون مربی مدام تمرین میکرد. سال ۱۳۶۱ در تبریز طی یک دوره کوتاه یک ماهه زیر نظر مربی از کره شمالی آموزشهای اولیه را دید. بعد از آن کلاسهای آموزش ژیمناستیک را برای کودکان و نوجوانان در بانه تاسیس نمود. از آرزوهای بزرگ ایشان تاسیس خانه ژیمناستیک در بانه بود که با خوشحالی زیاد از آن یاد میکند. ایشان هم اکنون ریاست هیات ژمناستیک بانه را برعهده دارد.

بنیاد توسعه فرهنگی بانه – آشتی ازمربی ورزشی رشته ژیمناستیک آقای “نجم الدین فتاحی” ورزشکار دلسوز و خستگی ناپذیر و موسس رشته ژیمناستیک در بانه تقدیر مینماید .
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
۲۰۱۶۰۷۱۲_۲۳۳۳۲۴ photo_2016-07-14_16-00-03photo_2016-07-14_16-00-24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *