آشتی
درباره ما

درباره ما

ئاشتی - بنیاد توسعه فرهنگی بانه سازمانی غير انتفاعي و غير دولتي و مردمی بوده که در راستای ارتقای سطح فرهنگی و گسترش آن فعالیت مینماید. بر این اساس ما جمعی از شهروندان شهرستان بانه بر آن شدیم که با تأسیس یک نهاد مدنی که به طور خاص رویکردی فرهنگی دارد، تلاش نماییم که مسایل و مشکلاتی را که گریبانگیر شهر و دیارمان شده است از صافی عقل جمعی عبور داده و با همت مسئولانه خویش در صدد حل آنها و ارائه راهکارهی لازم برآییم. لذا بر خود لازم دانستیم که در این برهه زمانی، ضمن احساس مسئولیت مدنی، سایر…[ادامه]

درباره ما
خواندم !

مراسم بزرگداشت روز جهانی عصای سفید

نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۴-۰۷-۲۹ 808 بازدید

انجمن نابینایان و کم بینایان شهرستان بانه مراسم بزرگداشت روز جهانی عصای سفید را با همکاری انجمن زنان بانه در مورخ ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۳۰ صبح برگزار نمودند. همچنین از بنیاد توسعه فرهنگی بانه ( ئاشتی ) دعوت بعمل آمد تا در مراسم حضور داشته باشند و اعضای این بنیاد به نشانه حمایت از این انجمن بنری را طراحی و چاپ نمودند. همچنین این مراسم با حضور نابینایان و کم بینایان و خانواده های محترمشان ، اعضای بنیاد توسعه فرهنگی بانه ( ئاشتی ) ، انجمن های فعال و حضور پر شور مردم شهرستان بانه و… در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بانه برگزار شد.

در طی مراسم جناب آقای مهدی فردیان ، دکتر نصرالله ابراهیمی ( دکترای فلسفه ) و دکتر سرگران ( دکترای علوم سیاسی ) سخنرانی کردند.

همچنین در این مراسم میزگردی با حضور شهردار ، دکتر نصرالله ابراهیمی ( دکترای فلسفه ) و دکتر سرگران ( دکترای علوم سیاسی ) برگزار شد که در مورد حقوق نابینایان و کم بینایان در شهرستان بانه صحبت شود. در این گفتگوها شهردار قول داد تا از این انجمن حمایت شود و همچنین از بنیاد توسعه فرهنگی بانه ( ئاشتی ) و انجمن مردمی حفاظت از محیط زیست پاژین دعوت کردند تا در این همکاری شریک باشند.

روز جهانی نابینایان

روز عصای سفید

 

مراسم بزرگداشت روز جهانی عصای سفید نابینایان

برچسب ها : ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *